сите категории

Дома>Производи>Машина за запечатување на цевки за крв

https://www.hncentrifuge.com/upload/product/1669688664788260.jpg
GR2002 Пренослива мала автоматска машина за заптивање на цевки

GR2002 Пренослива мала автоматска машина за заптивање на цевки


Запечатувачот на цевки е ново развиен за запечатување на кесата со крв. Широко се користи во центарот на банката за крв со посигурни напори и поатрактивен изглед.

Model

GR2002

Напојување

AC220V 50 / 60Hz

Големина на цевката

Φ4mm до Φ6mm

дебелина ≤ 1mm


ПОВЕЕ Преземете ја брошурата

функција
спецификации
Напон за заптивањеприлагоди автоматски

Контрола на

микропроцесорска контрола
Време на запечатување1 28 ~
Големина на цевката

Φ4mm до Φ6mm

дебелина ≤ 1mm

Напојување

AC220V 50 / 60Hz

NW9 кг
GW

10kg

димензија

280 x 115 x 220 mm

пакување Големина

45X 0 170 x280 mm


Испраќам барање

Жешки категории

+-86 731 88137982- [заштитена по е-пошта]